صفحه نخست
ارتباط با ما
نقشه سایت
RSS
پنج شنبه 28 فروردين 1393
کلمه کاربری رمز عبور
مایلم هم اکنون عضو شوم رمز عبور را فراموش کرده ام


مسابقات جودو انتخابی نوجوانان و جوانان خراسان رضوی برگزار شد
مسابقات جودو انتخابی استان خراسان رضوی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان عصر دیروز 9تیرماه سال جاری برگزار شد.
شنبه 10/04/91 ساعت:21:30

مسابقات جودو انتخابی استان خراسان رضوی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان عصر دیروز 9تیرماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این مسابقات با حضور 74 جودوکار از شهرستان های سرخس، سبزوار، جغتای، تربت جام، مشهد الف و ب در محل سالن جودو مجموعه ورزشی شهید جعفریان گلشهر مشهد برگزار شد و نفرات برتر به اردو تیم منتخب جودو استان دعوت شدند.

مسابقات رده سنی نوجوانان در 9 وزن برگزار شد که نتایج ذیل بدست آمد: در وزن 64- کیلوگرم، مرتضی رستگار از تیم جودو مشهد ب مقام اول را بدست آورد و ایمان نادر نژاد از تیم مشهد الف دوم شد.

در وزن 50- کیلوگرم، سجاد تیموری از تیم مشهد الف مقام نخست این وزن را از آن خود کرد و یاسر مقصودی از تیم مشهد ب مقام دوم را کسب کرد.

وحید رمضانی مقدم از تیم جودو مشهد ب مقام اول وزن 55- کیلوگرم را به خود اختصاص داد و محمد شمشیری از تیم مشهد الف مقام دوم را بدست آورد.

در وزن 60- کیلوگرم، عبداله عیسی زهی از تیم مشهد ب اول شد و سجاد دادمند از تیم مشهد الف مقام دوم را کسب کرد.

امین حسن پور از تیم جودو مشهد الف و امیر صالحی رباط از تیم جودو مشهد ب به ترتیب مقام های اول و دوم را در وزن 66- کیلوگرم به خود اختصاص دادند.

در وزن 73- کیلوگرم امیرمحمد بابائی از تیم مشهد الف اول شد و سجاد بامی از تیم جودو شهرستان سبزوار مقام دوم را از آن خود کرد.

سید محسن حسین پور از تیم جودو مشهد الف مقام اول وزن 81- کیلوگرم را بدست آورد و امیر احمدی نژاد از تیم جودو مشهد ب مقام دوم را در این وزن کسب کرد.

در وزن 90- کیلوگرم، جواد مخیری از تیم مشهد الف اول شد و مهدی بامی از تیم جودو شهرستان سبزوار مقام دوم را به خود اختصاص داد.

در وزن 90+ کیلوگرم، سیدعلی بزرگوار از تیم جودو مشهد الف مقام اول را بدست آورد.

گفتنی است، رده سنی جوانان در 8 وزن برگزار شد و نفرات برتر این گروه سنی به شرح زیر می باشند: در وزن 55- کیلوگرم، محمد بیگ زاده از تیم جودو مشهد الف مقام اول را از آن خود کرد و محسن پویانفر از تیم مشهد ب مقام دوم را کسب کرد.

مهدی غفاریان از تیم مشهد ب در وزن 60 – کیلوگرم در جایگاه اول ایستاد و مسعود سفیدی از تیم شهرستان سرخس دوم شد.

در وزن 66- کیلوگرم به ترتیب حیدر زحمتکش از تیم مشهد الف و میلاد حیدری از تیم مشهد ب مقام های اول و دوم را بدست آوردند.

سعید رمضانی مقدم از تیم مشهد ب در وزن 73- کیلوگرم مقام اول را به خود اختصاص داد و سید حامد قریشی از تیم جودو مشهد الف مقام دوم این وزن را کسب کرد.

در وزن 81- کیلوگرم حسن نیکنام از تیم مشهد الف در جایگاه نخست قرار گرفت و سجاد شعبانی از تیم مشهد ب مقام دوم این وزن را بدست آورد.

در وزن 90- کیلوگرم، مرتضی چوبدار از تیم جودو شهرستان سرخس اول شد و محمد دیبا از تیم مشهد ب مقام دوم را از آن خود کرد.

سعید نوروزی از تیم جودو شهرستان تربت جام و سید مرتضی سروری از تیم جودو مشهد الف به ترتیب مقام های اول و دوم را در وزن 100- کیلوگرم بدست آوردند.

در وزن 100+ کیلوگرم جعفر پهلوانی از تیم جودو مشهد الف مقام اول را کسب کرد و احسان حسن پور از تیم مشهد ب مقام دوم را به خود اختصاص داد.

گفتنی است، جودوکاران برتر نوجوان خراسان رضوی به رقابت های قهرمانی کشور که بیستم تا 23 تیرماه سال جاری در شهر اردبیل و جودوکاران جوان منتخب استان به مسابقات قهرمانی جوانان کشور که 29 تیرماه امسال در شهرستان بجنورد برگزار می شود، اعزام خواهند شد./س. ن/1537/8427